NEPTUN ASANSÖR SİSTEMLERİ...

HAKKIMIZDA

Firmamız 1992 yılında Battal AYDOĞMUŞ tarafından kurulmuş olup, bu güne kadar asansör sektöründe kalite, emniyet ve dürüstlükten ödün vermeyip, asıl hedefi müşteri memnuniyeti ve gelişmekte olan sektörel yenilikleri takip etmesinden dolayı müşterilerin özellikle tercih ettiği bir firma haline gelmiştir.
 

MİSYONUMUZ
 
Önce insan prensibiyle kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini, can ve mal güvenliğini herşeyin üstünde tutarak çalışmalarımıza devam etmek. Bunlarla ilgili olarak tedarik edilmesi gereken tüm parçalarda da aynı kaliteyi aramak ve sunmaktır.
 
ViZYONUMUZ
 
Neptun asansör hedef ve stratejilerinin doğrultusunda; asansör, sistemlerini  son teknolojileri kullanarak montaj yolu ile üretmektir. Ürettiği bu sistemlerin montaj ve bakımında müşteri gereksinimlerini ve beklentilerini doğru zamanda, eksiksiz ve hızlı bir şekilde yerine getirmek, sürekli iyileştirme çalışmaları ile bu beklentilerin üstüne çıkmak, ürünlerimizden beklenen güven, huzur ve konforu en üst seviyede sunan projelere imza atmak başlıca hedeflerimiz arasındadır.

 
KALİTE POLİTİKAMIZ
 
Firmamız da asansör montaj,yenileme,bakım ve arıza hizmetlerini sağlamak amacıyla
TS-EN-ISO 9001 standardının şartlarına uygun bir şekilde kalite politikası izlenmektedir.         
          Firmamızda benimsenen kalite politikası ;
"        Ürünlerimizi müşteri gereksinimleri doğrultusunda ulusal ve uluslar arası standartlar ve 95/16 AT direktifine uygun asansör
         montajı yapmak,
"        Sürekli gelişme bilincinde olmak,
"        Üst kademenin belirlediği hedefler doğrultusunda ilerlemek,
"        Personelin eğitim düzeyini yükseltmek,
"        Daha verimli ve uygun çalışma ortamını sağlamak,
"        Üretim miktar ve kalite düzeyini sürekli yükselterek pazardaki rekabet gücümüzü artırmaktır.

 
Kalite politikası ve hedeflerini her kademedeki personeline duyurmuş bunun ile ilgili eğitim vermiş ve personel tarafından özümsenmesi sağlanarak bu kalite politikası vehedefleri çerçevesinde çalışmaları sağlanmıştır. 
 
» Şehit mustafa mah. 3504 sok solmaz işhanı no 18  Tarsus / MERSİN
» Tel: +90 (324) 613 32 83 | » Fax: +90 (324) 624 57 34 » info@neptunasansor.com  - » http://www.neptunasansor.com/